Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče!

Srdečně Vás zveme na  zahájení nového školního roku 2020/2021 dne 1.9.2020 od 8:00 hodin.

Aby si děti ve škole zvykaly, bude výuka v prvním týdnu následující:

Prvňáčci – začátek školního roku

konec vyučování v tomto týdnu:

úterý       1. 9.  zahájení školního roku -        8:45 hod.

středa      2 9.   dvě hodiny                   -        9:40 hod.

čtvrtek     3. 9.   tři hodiny                      -     10:45 hod.

pátek       4. 9.   tři hodiny                     -       10:45 hod.

pondělí    7. 9.   čtyři hodiny                  -      11:40 hod.

- pro přihlášené v pondělí již  družina

- v týdnu od 7.9. výuka podle rozvrhu, činnost družiny v běžném režimu :11:40- 16:30

Na oběd budou moci děti chodit od čtvrtka 3.9. Ve středu 2.9. si rodiče budou moci vzít oběd do kastrůlků.  Přihlášení obědů : v týdnu od 24.8.2020 na t.č. 321 674 618.

Obědy se budou platit bezhotovostně na č. ú.115-5845020217/0100 a to vždy dopředu na příslušný měsíc.

Každému rodiči, respektive žákovi, bude v září  přidělen variabilní symbol, který bude při platbě uvádět.

Cena oběda – žák do 6 let: 23 Kč, žák 7 – 10 let: 26 Kč.

Ranní školní družina je od 6:30 hod. do 7:30 hod a zajišťuje ji MŠ. Je organizována prioritně pro dojíždějící žáky!

Odpolední družina je od 11: 40 hod do 16:30 hod.  Zájemci o družinu vyplní prostřednictvím zákonných zástupců zápisní lístky hned 1.9.2020 u pí vychovatelky. Režim družiny pro prvňáčky dohodneme s rodiči první školní den.

Další informace se dozvíte na začátku školního roku na společné schůzce.

Vybavení:

Tyto pomůcky dostanou prvňáčci na začátku 1.pololetí ve škole:

Modelovací hmoty, voskové pastely, vodové barvy, štětce, čtvrtky, barevné papíry - budou mít k dispozici ve škole. Dále sešity, pracovní sešity, učebnice. Učebnice prvňáčkům zůstanou.

Tyto věci obstarají rodiče během prázdnin:

Vybavený penál (tužky, pastelky - nejlépe trojhranné, větší barevná škála než základní, širší průměr, měkké tuhy), nůžky, guma, kvalitní tyčinkové lepidlo, např. Herkules, Kores,  a od 2. pololetí gumovací  pero MAPED a náplně. Desky na velké sešity a desky na písmenka.  Cvičební úbor (tričko, kraťasy, tepláky, tepláková bunda a cvičky nebo sálová obuv se světlou podrážkou). Přezůvky, textilní sáček na přezůvky. Hrneček nebo kalíšek na vodu ( pitný režim ) -ne skleněný nebo porcelánový    VŠE PODEPSAT!!

(Projednáno na společné schůzce 25.6. 2020)