Vážení rodiče

Čerstvě aktuální: Děti dnes (24.3.) donesly do školy tyčinky, zápichy a někteří dokonce i petrklíče pro zdravotníky - viz foto ZŠ  - fotokoutek.
Všem, kteří vyráběli a také nakoupili, patří poklona a poděkování!!!

Aktuální: Dnes, 19.3., jsme za ZŠ a MŠ Vitice odeslali do kolínské nemocnice jako sladké poděkování balík margot řezů. Foto ve fofokoutku ZŠ. Děkujeme oběma kuchařkám za upečení, nakrájení a uložení do přepravní krabice. Mrkající

Škola ve Viticích se připojuje k pomoci covidovým oddělením nemocnice Kolín, případně dalším.
Akci vymyslela Veronika O.

Předávám její vzkaz:

"V rámci vyjádření solidarity oblastním nemocnicím budeme předávat velikonoční balíčky včetně květináčků s bylinkami / květinkami.

Chtěla bych Vás poprosit o zapojení místních dětí. Velmi by mi pomohlo, kdyby děti doma vytvořily z dostupných materiálů velikonoční zápich do květináče vzor viz příloha (velikost: průměr cca 5 až 10 cm).

Samozřejmě se jedná o dobrovolnou aktivitu! Koho ale nápad oslovil a bude ho to bavit, může vytvořit i více kusů. "

Termín a místo odevzdání zápichů: ZŠ Vitice, středa  24.03. 2021.

Pokud budete potřebovat barevné papíry, špejle nebo lepidla, škola může dodat. Dejte vědět. Inspirace v příloze. Nápadům se meze nekladou.

Zároveň připojuji výzvu "Tyčinka"

Kdo chce nákupem tyčinky akci podpořit, odevzdá ji na Poště OÚ Vitice. Můžete k tyčce připojit i vzkaz.

DĚKUJEME!!!!!!

Pacalová, ZŠ Vitice